Пасажирам

1. Скачайте мобільний додаток “Тачку!” на свій телефон. Доступно в Play Market і AppStore.

2. Для реєстрації, введіть свій номер телефону. Для підтвердження номера ви отримаєте SMS з перевірочним кодом, введіть його.

3. Введіть своє ім'я, завантажте фото.

4. Щоб замовити авто досить в формі написати маршрут: «Звідки» - «Куди» (з номером будинку) і запропонувати бажану «Ціну» за поїздку (в межах розумного). У «Коментарях» потрібно вказати під'їзд, звідки вас забрати або додаткову інформацію для водіїв.

5. Натиснувши на «Побажання до авто», ви можете вибрати: мікроавтобус або авто з дитячим кріслом.

6. Натиснувши кнопку «Замовити», додаток почне пошук водіїв, готових вас відвезти по даному маршруту за вказану ціну.

7. Коли водій прийме замовлення, додаток повідомить вас про це. У вікні “замовлення”ви можете спостерігати в режимі реального часу, як замовлене авто рухається до вас на інтерактивній карті міста і скільки часу залишилося до прибуття.

8. Як тільки машина під'їде до вас, додаток повідомить вас про це. Не забудьте натиснути на кнопку "Я виходжу".

9. У кінці поїздки вам прийде повідомлення «Оцініть вашу поїздку». Рекомендуємо не забувати ставити оцінки водіям і писати коментар, це впливає на рейтинг водія і кількість одержуваних їм замовлень.

Додаткові функції для пасажирів:

1. Якщо ви не знаєте ціну поїздки або хочете поїхати швидше, то можете скористатися функцією "Торг". Для цього під час пошуку водія натисніть «Включити торг». Після цього до вас почнуть надходити замовлення від водіїв з вартістю, за яку вони вас готові відвезти за вказаною вами адресою. Ви самі вибираєте з яким водієм поїхати.

2. Якщо вам потрібно виїхати в інший населений пункт, відкрийте бічне меню програми для отримання дозволу на міжміську поїздку в розділі «Міжмісто», а якщо маєте потребу в перевезенні вантажів, скористайтеся розділом «Вантажні».

Правила сервісу:

  • Забороняється писати в стрічку “замовлень” будь-які повідомлення: листування, заклик, погрози, образи, нецензурна лайка, будь-яка реклама, доставка, оренда і т.д.
  • Забороняється пасажирам писати в стрічку замовлень незрозумілі заявки без адреси або без ціни.
  • Час виходу пасажира складає максимум 10 хвилин. Після закінчення цього часу потрібно доплатити водієві за очікування.
  • Якщо ви пасажир і передумали їхати, скасуйте замовлення в додатку або зателефонуйте водієві.