Про проект

"Тачку з 2015 р. підтримується одноіменною компанією з м.Алмати.

В основі сервісу "Тачку!" лежить принципово нова модель, при якій вартість поїздки пропонують пасажири, завдяки чому обидві сторони угоди приймають участь в тарифоутворенні.

Поява зручного і сучасного мобільного додатку користувачі "Тачку!" у всіх містах, де починає працювати сервіс, користувачі зустрічають дуже позитивно, розповідають своїм друзям і знайомим.

Команда не зупинилась на досягнутому і продовжила роботу над поліпшенням додатку, впроваджуючи нові зручні функції і додаткові можливості для користувачів. У найближчі роки компанія має намір вийти в багатьох нових країнах світу.

Творці підготували для користувачів зручну програму, яка підтримує найсучасніші стандарти пасажирських перевезень, а саме:

- зручну форму замовлення онлайн - для того, щоб замовити поїздку досить вбити маршрут: «Звідки» і «Куди», а також призначити «Вартість». У водійському режимі доступна стрічка заявок, з якої водій сам вибирає будь-яке зручне йому замовлення. При натисканні на замовлення система з'єднує водія і пасажира, щоб вони могли підтвердити оформлення замовлення і обговорити деталі поїздки;

гнучкий пошук машини - система допоможе пасажирові підібрати авто з урахуванням його побажань. Для цього пасажир може скористатися фільтрами, щоб замовити, наприклад, мікроавтобус або авто з дитячим кріслом. Додатково в коментарі можна вказувати наявність заїздів або необхідність перевезення великогабаритних речей;

- високу швидкість подачі авто - завдяки автоматизованій системі замовлення моментально надходить найближчим вільним водіям. Це забезпечує максимальну швидкість - час від розміщення заявки пасажиром до подачі машини в середньому становить від 3 хвилин;

- GPS-геолокацію з відображенням поточного місцезнаходження користувача і вільних водіїв. Водій відразу бачить точну відстань до пасажира, а пасажир бачить, як замовлене авто рухається до нього на інтерактивній карті міста;

- розумну систему рейтингу користувачів - після поїздки пасажир може поставити водієві оцінку і написати відгук. Пасажир, і водій, у разі, якщо залишилися незадоволені поїздкою, можуть написати скаргу. Всі звернення обробляються системою. Користувачі з низьким рейтингом автоматично блокуються, аж до повного виключення з сервісу. Таким чином формується співтовариство надійних попутників. При виборі супутника і водій, і пасажир можуть переглянути детальну інформацію про нього: в системі відображається фото, дані користувачів, його рейтинг та відгуки, у водіїв марка, колір і номер машини.

«Тачку!» дозволяє більше не обдзвонювати диспетчерські служб таксі в пошуках вільних машин і прийнятних тарифів, не потрібно ризикувати і ловити машину з дороги. Відтепер, зручно знайти машину і при цьому заощадити можна за допомогою пари кліків на смартфоні.

Скачайте цю програму і робіть поїздки по-новому.

Приємних і вигідних поїздок!

Твоя поїздка по твоїй ціні